Vihar

Datum ztráty 15.04.2015
Místo ztráty Hradové Střimelice, 336
Telefon 608322929
Jméno Vihar
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Velký švýcarský salašnický pes
Věk 15.6.2009
Barva TRICOLOR
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dne 15.4.2015, cca 22 hodin, se ztratil ze zahrady Hradové Střímelice , Osada Důle Velký švýcarský salašnický pes ,jménem Vihar - na své jméno slyší a reaguje. Tetování 963 v ucho, čip nemá vůbec, má stříbrný řetízkový stahovák - obojek se známkou od očkování - vet ordinace Mvdr, L.Vávrová Hrusice. Povahově poslušný a hodný, jen nemá rád stísněné prostory. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se asi nechal nalákat. Utekl ze zahrady. Váží cca 45 Kg. Na levé přední noze má bradavici o velikosti cca 2 cm. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty se bohužel nevyzná. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Otužilý je, zima mu nebude dělat větší problémy. Telefon 608322929

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel