Vendulka

Datum ztráty 10.02.2015
Místo ztráty Karlovy Vary, U Ohře 221/24
Telefon 608970077
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Vendulka
Pohlaví Samice
Kraj Karlovarský
Okres Karlovy Vary
Plemeno Kočka domácí 
Věk 6 měsíců
Barva trikolor
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Vendulka je cca 6 měsíců stará kočička, barva tricolor. Váží cca 2 kg, je droboučká. Je to kočička nalezená v popelnici, asi z následků má špatnou chůzi. Není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Obojek na sobě žádný neměla. Má světlý čumáček a vypadá to, jakože ho má špinavý. Má také bílé tlapičky. Nebyla vůbec zvyklá chodit ven. Proběhla dveřmi dne 10.2.15 večer v oblasti Karlovy Vary - U Ohře 221/21. Je to mazlivá kočička, zvyklá na psa. K lidem je přátelská, na pamlsek by se asi nalákat nechala. Nikdy dříve neutekla, okolí nezná. Vodu ráda nemá, v autě není zvyklá jezdit. Fyzicky je aktivní, ale má zvláštní chůzi.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel