Una

Datum ztráty 23.03.2015
Místo ztráty Ostrava-Hrabůvka, Cholevova
Telefon 731518838
Jméno Una
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Směska
Věk 8 měsíců
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Večer 23.3.2015 se zaběhla v oblasti Ostrava-Hrabůvka na ulici Cholevova (okolí rondlu).Je celá černá, na bříšku má bílé chlupy, na krku měla červený obojek se stříbrnýma kostma.je malého vzrůstu-kříženek jorkšíra s jezevčíkem. Stáří 8 měsíců. Povahově je přítulná a společenská. Váží cca 3 Kg. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechala nalákat. Sní cokoliv. Miluje vajíčka. Ráda si hraje s ponožkami. Na své jméno slyší a reaguje. Utekla z domu. Obojek je bez známky. Má čip! Číslo čipu: 953010000130436. Tetovaná není. Chronická útěkářka to není. Kastrovaná není. V okolí místa ztráty se bohužel nevyzná. Má ráda pohyb. Vody se nebojí. Zdravotní stav dobrý. Je zvyklá převážně na pobyt doma. Otužilá docela je, zimu zvládá dobře... Telefon 731518838, druhý telefon 604403118

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel