Triss

Datum ztráty 06.01.2019
Místo ztráty Praha,
Telefon 605514475
Odměna ANO
Jméno Triss
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 2 roky 5 měsíců
Barva Bílá, hnědá hlava
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Triss je hravá, zvědavá fenka, k cizím lidem obezřetná, avšak pro pamlsek by se rozkrájela. Je celá bílá, nemá zadne flíčky, jen hnedou hlavu. Chodila jsem ji venčit, kdyz byli majitelé zaneprázdněni, v půlce listopadu ji darovali prý rodině někde na vesnici u Prahy (novy páníček o ní od té doby nedal vědět a číslo z dobíjecí karty, přes ktere se domlouvali, je nedostupné a nedohledatelné), o novém páníčkovi se neví nic víc než tel. číslo. Jen chci vědět, ze se má dobře.

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Triss