Topol

Datum ztráty 07.09.2019
Místo ztráty Brno-střed, Lerchova 27
Telefon 702253259
Odměna ANO
Jméno Topol
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Směska
Věk 3-5 let
Barva Zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Topol je 3-5 let starý kocour. Slyší na slovo kočička. Váží cca 5 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Topol je zrzavý, středního vzrůstu (na kocoura je menší). Jelikož je adoptovaný, tak neznáme přesný věk, ale je mu kolem 3-5 let. Jmenuje se Topol, ale slyší spíše na slova kočička, čiči, kočinec, kitty cat, Topolíček – Prakticky na vše, co má v sobě „š“ a „č“. Slyší také na šustění sáčků s pamlsky, rád se doběhne občerstvit, ale nevíme, jak se bude chovat venku. Je hodný, kastrovaný, zdravý, není nebezpečný. Prosíme o jakoukoliv pomoc.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Topol

Přihlášení: