Toby

Datum ztráty 23.03.2015
Místo ztráty Dětřichov nad Bystřicí, u vlakového nádraží
Telefon 732471737
Jméno Toby
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Bruntál
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 7, 5
Barva černo hněda
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Toby je 7,5 roku starý pejsek, plemeno jorkšírek. Je malého vzrůstu - váží necelé 2 kg. Má černé ( prošedivělé) tělo a světlou hlavu. Snadno si ho lidi pletou se štěnětem. V tuto dobu je zarostlý a má dlouhé drápky. Má hodně zubní kámen a nemá spodní řezáky. Ztratil se v pondělí 23.3.2015 v Dětřichově nad Bystřicí, utekl ze zahrady. V minulosti občas utekl, ale vždy se ho podařilo dohledat. Okolí ztráty zná jen trochu. Naposledy byl viděn u vlakového nádraží v Dětřichově nad Bystřicí kolem 13.hodiny. Je bez čipu a tetování. Obojek žádný neměl a není kastrovaný. Je zvyklý na svoje lidi. Před ostatními psy a malými dětmi je spíš ostražitý. Vodu nevyhledává, v autě je trochu zvyklý jezdit, ale kňučí. Fyzicky je aktivní. Pokud ho někdo našel prosim ozvěte se na tel.č. 732471737. Velice chybí naší rodině a hlavně našim dětem.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel