Teddy-Tedík

Datum ztráty 06.04.2014
Místo ztráty Vraňany, Mlčechvosty 33
Telefon 721887878
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Teddy-Tedík
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 1,5 roku
Barva Stříbrná/šedivá, Stříbrná/šedivá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dobrý den, vážení jste naše poslední naděje. Kocourek je většího vzrůstu, šedivo-stříbrný s delším chlupem. Je zvyknutý být doma nebo chodil pouze na dvorek. V době ztracení měl na krku červený obojek s červenou rolničkou. Také je mírně bázlivej a při větším hluku se okamžitě přikrčí nebo bezhlavě prchá. Ztratil se v neděli 6.4.2014 mezi 6:30-7:00. Zběhl ze zahrady rodinného domu. Na čiči neslyší, jen na jméno. Čipovaný, ani tetovaný není. Je kastrovaný. Útěkář to není.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel