Ted

Datum ztráty 24.02.2015
Místo ztráty Havířov, Antala Staška 1087/3
Telefon 737175114
Odměna ANO
Jméno Ted
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Česká kadeřavá 
Věk 6 měsíců
Barva Bílo hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ted je 6 měsíců starý kocourek, bílo hnědomourovatý. Váží cca 3-4 kg. Není čipovaný, ani tetovaný. Obojek na sobě žádný neměl. Je čerstvě kastrovaný - ještě má jizvičku po kastraci !! Můj postižený bratr nechal otevřený balkon a náš kocourek utekl. Stalo se to 24.2.15 v Havířově, ulice Antala Staška 1087/3. Není zvyklý chodit vůbec ven, takže okolí nezná ani trochu. Budu vděčná za jakoukoliv informaci a pokud ho někdo najde, odměna ho nemine. Předem děkuji za veškeré info. Někdy je k lidem přátelský, někdy se cizích bojí. Je zvyklý na ostatní kočky. Fyzicky je aktivní. V autě je zvyklý jezdit v přepravce. Hodně se bojí vody.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel