TAZMAN (Tazík)

Datum ztráty 02.01.2018
Místo ztráty Praha Prosek, Českolipská 22
Telefon 702135299
Jméno TAZMAN (Tazík)
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 4 roky
Barva Šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bohužel večer 2.1. nám nejspíše při návratu z procházky vecer proběhl kocourek a utekl. Je to klasický mourovaty šedý kocour. Zadne vyloženě zvláštní znaky nemá snad jen, že je to pohublý typ né macaty typ kočky. Slyší na jméno Tazik,Tazíčku. Váží cca 3,5 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Je to domácí kočička, takže bude nejspíše v cizím prostředí nedůvěřivý a bojácný. Jinak je hodný a mazlivý. Vyrostl se psem tak je zvyklý. Moc prosíme o jakékoliv informace. Je to náš vážený člen rodiny.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel