Tango or Flamenco Al Maarii Sapphire (Tarzan)

Datum ztráty 02.10.2014
Místo ztráty Vyzerky, 24
Telefon 774749630
Odměna ANO
Jméno Tango or Flamenco Al Maarii Sapphire (Tarzan)
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Čínský chocholatý pes
Věk 1 rok a 2 měsíce
Barva sedohneda
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Tarzan je pejsek starý jeden rok a dva měsíce, plemeno Čínský chocholatý pes. Váží do 9 kg, je to baculatý. Je šedohnědý. Má na levé straně krku čip č.203098100337619 . Ztratil se při procházce dne 2.10. v oblasti Výžerky. Vyškubl se z vodítka a utekl. Nemá na sobě žádný obojek a okolí nezná. Naposledy byl viděn jak běží směr Kostelec nad Černými lesy. Je bojácný, bojí se hlavně mužů. Od dětí a žen by se po chvilce nalákat nechal. Nekouše, ostatní pejsky snáší dobře. Není tetovaný, ani kastrovaný. Fyzicky je aktivní, autem párkrát už jel.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel