Ťafina

Datum ztráty 20.06.2015
Místo ztráty Vikýřovice, Rybářská 625
Telefon 734475752
Odměna ANO
Jméno Ťafina
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Šumperk
Plemeno Směska
Věk 1 rok
Barva Bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ťafinka je bílý kříženec labradora s bíglem. Na své jméno slyší. Je jí 1 rok (na fotce je o hodně mladší), váží cca 10 kg. Má červený látkový obojek a na bříšku tři stehy, protože je několik dní po kastraci. Nemá čip ani tetování. Je hodná, milá a přátelská. Ztratila se nám ze zahrady v sobotu 20.6. dopoledne. Dříve již párkrát utekla, ale toulala se v blízkém okolí u sousedů. Okolí zná. Vody se nebojí, cestování autem je také bezproblémů. Je zvyklá na pobyt venku, je velmi aktivní.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel