Sunny

Datum ztráty 09.01.2019
Místo ztráty Petřvald, 676
Telefon 608938360
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Sunny
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 2 roky
Barva Zlatočerná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sunny je 2 roky stará fena. Na jméno slyší. Váží cca 4 kg. Nemá obojek ani čip. Jsme velmi zarmoucení co se stalo. Nevěříme, že tohle někdo může udělat. Dne 9.1.2018 nám záhadně zmizela březí fenecka. Nejspíš ji někdo ukradl.!!! Bohužel není žádná lepší pomoc, nez prostřednictvím internetu. Sunny má par dnů před porodem a bojíme se, že je někde ve špatných rukou. Prosíme vás abyste nám pomohli, odměnime velkou částkou. Určitě budou štěňátka na prodej někde v ostrave přívoz (myslíme si) tak bychom byli rádi, kdyby jste pomohli, alespoň sdílením. Děkujeme moc.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel