Strači

Datum ztráty 17.05.2020
Místo ztráty Šlapanice, Těsnohlídkova 26
Telefon 723908333
Odměna ANO
Jméno Strači
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2 roky
Barva želvovinová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Strači je 2 roky stará kočka. Na jméno slyší. Váží cca 2,5 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. Strači je specificky vybarvená. Má černo-zrzavou žíhanou srst, pod bradou na její levé straně má větší zrzavou část. Má hrbolek na konci ocasu - nejspíše byl někdy zlomený. Není příliš důvěřivá k cizím lidem.Na fotkách je o něco hubenější než je teď. Ztratila se nám večer/v noci ze soboty na neděli 17.-18.května 2020. Je to venkovní kočka, ale pohybuje se převážně v blízkosti našeho domu (ul. Těsnohlídkova). Je však možné, že se zatoulala.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Strači

Přihlášení: