Stázička

Datum ztráty 13.10.2014
Místo ztráty Trutnov, Obránců Míru
Telefon +420724872374
Odměna ANO
Jméno Stázička
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Trutnov
Plemeno Směska
Věk 10+
Barva šedá, mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Stázička je starší kočička (10 let), šedá mourovatá srst, kastrovaná!! Je to maličká drobná kočička (3 kg) a nemá celou mléčnou žlázu. Jizvu má zahojenou, ale ještě není zarostlá chlupy. Je velmi plachá. Bojí se lidí i ostatních koček a psů. Má speciální dietu a bere léky, bez nichž se její stav může zhoršit. Poznávacím znamením je křivá spodní čelist jako pozůstatek úrazu z minulosti. Ven utekla 13.10. pravděpodobně pootevřeným oknem z důvodu dlouhodobého stresu (práce na domě). V minulosti byla zvyklá se pohybovat převážně venku, nyní se však posledního půl roku zdržovala pouze doma. V případě, že ji zahlédnete, prosím ihned volejte, je pravděpodobné, že se Vám ji nepodaří chytit. Z důvodu nemoci je hodně zpomalená, má špatnou koordinaci. Fyzicky aktivní není. Foto je pouze ilustrační. Stázička není zrovna moc hezká kočička kvůli svým zdravotním problémům. Okolí ztráty nezná. Čip, tetování, ani obojek nemá.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel