Speedy

Datum ztráty 15.05.2015
Místo ztráty Liberec 8, Březnická 546
Telefon 604154541
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Speedy
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Kočka domácí 
Věk 1rok
Barva Tříbarevná májová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Speedy je 1 rok stará, relativně drobná cca 3,5kg. Má tříbarevnou srst. Má na krku šedý obojek proti blechám. Nemá čip ani tetování. Je měsíc po kastraci (nedorostlé chlupy na levém boku po zákroku). Po velké námaze může kulhat, má poničenou levou kyčelní jamku (běžně to není poznat). Nemá moc zkušeností s venkovním prostředím, dosud žila v bytě. Ztratila se 15.5., kdy utekla z bytu na zahradu a nechtěla zpátky domů. Po návratu majitelů z práce už Speedy nebyla k nalezení. Za běžných podmínek neutíká před psy a je živá, zvědavá a kontaktní kočička. Je možné že si prohlížela zahradní domek, nebo garáž a zůstala uvězněná uvnitř (v pátek a v sobotu okolo sousedi pečují o zahrady). Nikdy dříve neutekla, v okolí se moc nevyzná. Je aktivní a zvědavá.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel