Simír

Datum ztráty 17.01.2019
Místo ztráty Ostrava Poruba, Lvovská 9
Telefon 725581307
Jméno Simír
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kříženec
Věk 6 měsíců
Barva Černo - bílý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Simír je cca 6 měsíců starý kocour. Na jméno slyší. Váží cca 2 kg. Nemá obojek ani čip a není kastrovaná. Kocourek je přátelský, zvídavý a tak je možné, že vlezl někomu nesledovaně do auta nebo do garáže. Pohyboval se vždy v okolí domu a na zavolání vždy přiběhl zpátky. Včera od odpoledne jsme se ho už nedovolali, prohledala jsem okolí, ale nikde není. V okolí je spousta garáží, aut a vchodů do paneláků, možná je někde, kde ho jen nemůžeme slyšet, vždy se totiž ozval.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Simír

Přihlášení: