Simír

Datum ztráty 17.01.2019
Místo ztráty Ostrava Poruba, Lvovská 9
Telefon 725581307
Jméno Simír
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Směska
Věk 6 měsíců
Barva Černo - bílý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Simír je cca 6 měsíců starý kocour. Na jméno slyší. Váží cca 2 kg. Nemá obojek ani čip a není kastrovaná. Kocourek je přátelský, zvídavý a tak je možné, že vlezl někomu nesledovaně do auta nebo do garáže. Pohyboval se vždy v okolí domu a na zavolání vždy přiběhl zpátky. Včera od odpoledne jsme se ho už nedovolali, prohledala jsem okolí, ale nikde není. V okolí je spousta garáží, aut a vchodů do paneláků, možná je někde, kde ho jen nemůžeme slyšet, vždy se totiž ozval.

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Simír