Sigmar

Datum ztráty 29.09.2014
Místo ztráty Praha 2, Legerova - Lublanska
Telefon 737102515
Odměna ANO
Jméno Sigmar
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 4 mesice
Barva Mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 29.9. okolo osmé večerní jsme naposledy slyšeli mňoukání našeho kocourka ze dvora u domu Legerova 14. Je velice přátelský a mazlivý, už jednou si ho cizí lidé odnesli pryč. Je spíše domácí typ, ale chodí se proběhnout s kočičím kamarádem na dvůr. Foto je staršího data, je to dvoukilový mourek s černými obláčky, na nosánku má výraznou černou pihu. Na krku má červený obojek s telefoním číslem na rubu. Očkovaný a odčervený, bez čipu. S informacemi prosím volejte kdykoliv, moc nám chybí. Tetování nemá. Kastrovaný není. Okolí z místa ztráty vůbec nezná. Je aktivní, ale ne hyperaktivní :) Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Telefon 737 102 515

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel