sid

Datum ztráty 23.11.2014
Místo ztráty Adamov, Nový hrad
Telefon 724415566
Jméno sid
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Blansko
Plemeno Parson Russell Teriér
Věk 2 roky
Barva černobílý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sid je 2 roky starý pejsek, plemeno Parson Russell Teriér. Je černo bílý, hodně barevný. Váží 9 kg. Na pravé tváři má hodně drobnou jizvu. Ztratil se dne 23.11. kolem 14 hodiny, asi chytil stopu a běžel pryč. Naposledy byl viděn u zříceniny Nového hradu u Adamova. Je přátelský, na pamlsek by se asi nalákat nechal. Feny snáší velice dobře, ostatní psy docela také. Jen nemá rád psy stejné rasy nebo plemeno Jack Russell Teriér. Sám od sebe konflikty nevyvolává. Je zvyklý na byt. Na krku měl šedý obojek na kterém jsou dvě známky (Brno-Královo Pole + očkování proti vzteklině). Čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný není. Okolí ztráty vůbec nezná. Nikdy na takto dlouhou dobu neutekl. Fyzicky je velice aktivní, vodu rád nemá. Autem je zvyklý jezdit, ale nemá to rád.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel