Sia

Datum ztráty 04.03.2018
Místo ztráty Hořice, u Lídlu
Telefon 733 102 039
Jméno Sia
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Jičín
Plemeno Směska
Věk 1,5 roku
Barva bílá s hnědými fleky
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
STOPA!!!! Sia byla viděna 21.4.2018 u obce Habřina u Velichovek , prosím kdo jste poblíž koukejte kolem sebe a pokud fenku uvidíte volejte Adriana Volejníková 733 102 039, je velice plachá a zdržuje se spíš u lesů a polí v blízkosti lesa.Je už velmi vyčerpaná Sia je 1,5 roku stará kříženka. Nemá obojek, ale je čipovaná. Je kastrovaná a váží si 18 kg. Je velice bojácná a plachá, jinak moc hodná. Na kontakt bude reagovat útěkem. Prosím neodchytávat! Co nejdříve mě kontaktujte, ať ji můžeme bezpečně odchytit.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel