Sebastian

Datum ztráty 17.08.2015
Místo ztráty Praha 4, Dačického 1226/10
Telefon 734704623
Odměna ANO
Jméno Sebastian
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Norská lesní kočka 
Věk 1,5 let
Barva černě tygrovaný, bílý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sebastian je 1,5 roku starý kocour plemene Norská lesní kočka. Slyší na jména Sebastián, Sebino, Sebišu. Zbarvení je černě tygrované s bílým čumáčkem, límcem, bříškem a ponožkami. Oči má tmavě žluté až do zelena. Na oku má drobnou jizvičku - hůře na něj vidí. Je kastrovaný, váží asi 4 kg. na krku by měl mít černý látkový obojek se psí známkou, na které je jméno a telefon na majitelku. Kocourek vyskočil 17.8. brzy ráno z okna v přízemí. Okolí vůbec nezná, byl tu jen na hlídání. Je plachý, bojí se hluku a aut. K lidem je mazlivý, takže by se mohl nechat nalákat na pamlsek. Jakékoli informace prosím na číslo 734704623 nebo 739210525.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel