Saša

Datum ztráty 13.12.2014
Místo ztráty Brno, Přehradní 18
Telefon 733783946
Odměna ANO
Jméno Saša
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Barzoj
Věk 18 měsíců
Barva Bílá, červený plášť
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
V sobotu 13.12. 2014 v 8 hodin ráno se ztratil pes plemene BARZOJ. Slyší na jméno SAŠA. Je moc hodnej, má rád lidi, psy i fenky. Je absolutně nekonfliktní. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se odchytit nechal. Ztratil se v Brně Kníničkách, nad novou výstavbou, utíkal směrem na Rozdrojovice. Váží cca 36 Kg. Má na sobě kožený, světlo hnědý obojek (na známce - se jménem, adresou a číslem). Má čip. Nemá tetování. Číslo čipu: 203098103341455. Takto se nikdy neztratil. Utekl z vycházky. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty by to znát měl, ale jen úzce. Je aktivní, má rád pohyb. Plavat umí a rád se koupe. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Zima mu moc nevadí. Je zvyklý na pobyt hlavně doma... Vysoká odměna za nalezení. Prosíme každého, kdo by měl jakékoliv informace, aby nás kontaktoval na tel: 733 783 946, případně na tel: 776 765 666. Děkujeme!

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel