Sára

Datum ztráty 13.08.2016
Místo ztráty Ostrava-Radvanice, U Stavisek 74
Telefon 777336191
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Sára
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Pták
Věk 2 roky
Barva šedá s červeným ocasem
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 13.8. kolem 18.hodiny uletěl v Ostravě-Radvanicích papoušek Žako. Je to samička slyšící na jméno „Sára“. Je krotká, zvyklá na ruce a pěkně mluví (pravděpodobně bude hladová a bude se ptát „máš oříšek“. Č. kroužku je CZ 1401….. Naposledy viděna 13.8.2016 kolem 20:15 hod. na ulici Čapkova u bytovek a poté odlet někam směr finské domky až koupaliště (ale teď už může být kdekoliv). Je přítulnější k mužům než k ženám a dětem a nesnáší červenou barvu-ta ji zaručeně vyplaší. Kdybyste někdo viděli (popřípadě odchytili), volejte prosím na 724 353 629 nebo 777 336 191. Děkujeme za jakoukoliv pomoc.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel