Sára

Datum ztráty 07.12.2014
Místo ztráty Hořany, Hořany
Telefon 720105120
Odměna ANO
Jméno Sára
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kutná Hora
Plemeno Italský corso pes (Cane Corso Italiano)
Věk 2 roky
Barva hnědá žíhaná
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Sára je 2 roky stará fenka, plemeno Cane corso. Je hnědá žíhaná, na každé tlapce má ze spodu bílé chlupy a také na náprsence. Váží 40 kg. Není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Na sobě má silný hnědý kožený obojek se známkou, na které je potvrzení o očkování. Sára není agresivní, ale asi se bude bát a nenechá se možná odchytit cizím člověkem. Možná na pamlsek ano. Bohužel neutekla z domova, ale na návštěvě od auta,takže pro ni bude těžké najít cestu zpátky. Stalo se to 7.12. v obci Hořany. Nikdo ji bohužel vůbec neviděl, může být prakticky kdekoli v okolí Kutnohorského nebo Kolínského okresu.S lidmi i s ostatními psy vychází velmi dobře, je přátelská, má ráda děti. Vody se bojí, autem je zvyklá jezdit. Fyzicky je aktivní. Nikdy dříve neutekla.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel