Sančo

Datum ztráty 16.02.2015
Místo ztráty Heřmanův Městec, Pod Nádražím 928
Telefon 724932789
Jméno Sančo
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Chrudim
Plemeno Směska
Věk 5 let
Barva Hnědý, černý ocas
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Sančo je 5 let starý pes, kříženec německého ovčáka. Je hnědý a má černý ocas. Váží 17-18 kg - střední velikost. Ztratil se asi kolem dvanácté hodiny 16.2.15 v Heřmanově Městci, ulice Pod Nádražím 928. Utekl brankou. Je plachý, k lidem nejspíš nepůjde, ale k psům by se mohl mít. Je čipovaný č.203098100284875. Tetovaný, ani kastrovaný není. Měl na sobě červený koženkový obojek. Dříve občas utekl, ale po chvíli se vrátil. Okolí ztráty zná. Do vody by nevlezl, autem je zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel