Samson

Datum ztráty 27.05.2014
Místo ztráty Novosedly nad Nežárkou, 4
Telefon 775610163
Odměna ANO
Jméno Samson
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Jindřichův Hradec
Plemeno Směska
Věk 6 let
Barva Černá, Bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se včera 27. 5. 2014 okolo 17. hodiny, když u nás začala bouřka. Přítel si šel pro něco do dílny a zapomněl zavřít dvířka. Samson se bouřky bojí, tak nejspíš utekl ze strachu. Jinak, miluje lidi, se zvířatama nemá problém. Co ale udělá, když má teď asi strach, to netuší. Hledala jsem ho s několika lidma asi 6 hodin po okolí a nic. A dnes ráno se hledalo znova a také nic. Jinak je to kříženec dogy a ang. buldoka. Má na sobě kovový stahovak obojek, jako má na fotce. Není čipovaný, ani tetovaný. Nikdy se nezaběhl. Kastrovaný není. Zná své jen nejbližší okolí. Je aktivní, má rád pohyb. Voda mu nevadí, ale plavat ho nebaví.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel