Saimon

Datum ztráty 01.09.2018
Místo ztráty Rychvald, Hornická 607
Telefon +420736774175
Jméno Saimon
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Evropská kočka 
Věk 5 let
Barva krémový
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Saimon je 5 let starý pes. Na jméno slyší. Nemá obojek ani čip a není kastrovaný. Samion je světlý a světle modrýma očima. Je moc hodný a přítulný, je zvyklý na klid na vesnici. Může být v nejspíš v Rychvaldě, Petřvaldě nebo Orlové, bydlela jsem na pomezí. Na čas jsem musela odejíz z domu a nechala jsem kocourka tam, ale asi se tam cítil osamocený a nebylo mu tam dobře, měl tam pobýt s mým kamarádem 4 měsíce než se budu moci vrátit. Chvíli po mém odchodu se už neukázal, očividně se bál cizího člověka i když ho znal. Nemám možnost tam hledat osobně, odstěhovala jsem se.

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Saimon