Růženka

Datum ztráty 30.11.2017
Místo ztráty Plzeň, Borský park
Telefon 725517956
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Růženka
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-město
Plemeno Francouzský buldoček
Věk 6 měsíců
Barva žíhaná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Růženka je 6 měsíců stará fenka francouzského buldočka. Je bázlivá a plachá, neboť pochází ze špatných podmínek, mám jí teprve chvíli. Proto je nepravděpodobné, že se nechá odchytit. Má na sobě kožený obojek s kamínky, střapečkem a psí známkou se jménem Sušenka (má obojek mé druhé fenky buldočka), čip ani tetování nemá, váží max 10 kg. Ztratila se ve čtvrtek 30.11. v 17 hodin se v Borském parku v Plzni, naposledy údajně spatřena v sobotu 2.12. brzy ráno u Hlavního nádraží.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel