Rudolf (bambula)

Datum ztráty 23.08.2016
Místo ztráty Ostrava, Kravařská 5
Telefon 775644858
Odměna ANO
Jméno Rudolf (bambula)
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kočka domácí 
Věk 4 roky
Barva černý s bílou náprsenkou
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Rudolf je 4 roky starý kocour. Má bílý flíček na hrudi a větší flek na břiše. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný, ale má sestouplé jen 1 varle. Váží cca 4-5kg. Je to přítulný kocour, ale dle mého bude venku bázlivý. Opravujeme dům a zedník nechal pootevřené okno v prvním patře, kde bylo lešení. Přítel si toho nevšiml a pustil ho na chodbu, jak to normálně děláme. Jednou mi utekl a po půl hodině jsem na něj zavolala a přišel. Je zvláštní, že ho v okolí nikdo neviděl. Děkuji za pomoc.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel