Rozmarýnka

Datum ztráty 30.11.2016
Místo ztráty Brno, Renneská třída 413/35
Telefon
Odměna ANO
Jméno Rozmarýnka
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 4 měsíce
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Rozmarýnka je 4 měsíce staré kotě. Na své jméno slyší. Váží cca 1,5 kg. Nemá obojek ani čip. Je převážně mourovatá, bříško světlejší, tlapky zespod černé, srst kolem zadečku a zespod ocásku do bíla - před dvěma dny šla ven, tak jako už mockrát, z okna našeho přízemního bytu do parku mezi naším domem a Albertem. Dříve se vždy vrátila za max 3 hodiny a vždycky byla jen ve skrytu obřího keře nedaleko okna bytu. Teď už se nevrátila skoro 2 dny, keř, celý park a okolí domu jsem prohledal a co chvíli na ni z okna volám, ale pořád nic...

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel