Rozinka

Datum ztráty 17.02.2018
Místo ztráty Vrdy, Lazně
Telefon 722921373
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Rozinka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kutná Hora
Plemeno Směska
Věk 8 let
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Rozinka je 8 let stará kočka. Na své jméno slyší. Nemá obojek ani čip a není kastrovaná. Dne 17.2.2018 se v ulici Lázně nevrátila domů 8 měsíční kočička Rozinka. Naposledy byla viděna okolo 12 hodiny. Od mala chodila přes den ven, ale vždy se držela okolo domu nebo v blízkém okolí a domu se na zavolání vrátila. Je drobného vzrůstu, mourovaté zbarvení, černá špička ocásku, cizích zvuků se bojí jinak je mazlivá. Moc nám chybí prosíme, i když u nás v okolí je koček spousty ale doufáme, že se ta naše najde moc bychom jí chtěli zpátky.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel