Rozárka

Datum ztráty 06.09.2019
Místo ztráty Adamov, Fibichova 222/29
Telefon 702238812
Jméno Rozárka
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Blansko
Plemeno Perská kočka 
Věk 1 rok
Barva tříbarevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Rozárka je roční kočka. Na jméno moc neslyší. Má růžový obojek. Rozárka se ztratila dne 6.9.2019 v dopoledních hodinách. Jako každý den trávila v okně na parapetu, kde koukala z okna ven. Lekla se vysavače a spadla z okna , naštěstí bydlíme v přízemí takže se ji nic stál nemohlo. Rozarka má 1 rok a 2 měsíce. Je hodně plachá. Je dlouhosrstá, třibarevná. Hledáme ji každý den , několik hodin denně, ve dne i v noci ale Rozárku nemůžeme najít. Třeba ji nějaká dobrá duše poskytla azyl.

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Rozárka