Roxy

Datum ztráty 07.01.2015
Místo ztráty Beroun, Nad Paloučkem
Telefon 732505070
Odměna ANO
Jméno Roxy
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Sibiřský husky
Věk 1 rok
Barva Černo-bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Roxy je 1 rok stará fenečka, plemeno Sibiřský husky. Je černo bílá, má modré oči a bílé flíčky nad očima. Váží cca 20 kg. Na sobě měla černý polostahovací černý obojek. Čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná není. Ztratila se 7.1. v ranních hodinách v Berouně ze zahrady. Není to chronická útěkářka, zná pouze blízké okolí ztráty. Naposledy viděna kolem šesté hodiny ranní u Kauflandu. Je velice přátelská k lidem, jde hned ke každému. Zbožňuje ostatní pejsky, je hravá. Miluje vodu, je to plavkyně, sama si do ní skočí. Autem je zvyklá jezdit. Fyzicky je velice aktivní.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel