Rocky

Datum ztráty 27.10.2014
Místo ztráty Ostrava - Zábřeh, Na Nivách 16
Telefon 734454678
Odměna ANO
Jméno Rocky
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Směska
Věk 3 roky
Barva Černý s hnědou
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Rocky je 3 roky starý kříženec Jacka Russella a asi křížence jezevčíka. Je černo hnědý a váží 6-7 kg. Má malou hlavu a velké uši. Na sobě měl béžový obojek proti klíšťatům. Ztratil se nám 27.10. v Ostravě Zábřeh ze zahrady, utekl pod brankou. Občas utekl, ale vrátil se. Okolí ztráty zná. Je čipovaný č.900032001673632!! Tetovaný, ani kastrovaný není. Je přátelský. K ostatním pejskům není agresivní, některé ale nesnese. Fyzicky je aktivní, voda mu nevadí. Autem je zvyklý jezdit.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel