Rezuň

Datum ztráty 05.09.2017
Místo ztráty Ostrava- Poruba, Ukrajinská
Telefon 776712906
Odměna 500,- Kč
Jméno Rezuň
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Evropská kočka 
Věk 3 roky
Barva rezavý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Zvíře z plánovaného odchytu , kdy před veterinární klinikou uteklo odchytářce z přepravky ? Lokalita , ze které pochází je 11 km vzdálená - Ostrava- Kunčičky- jdoucí přes několik frekv. komunikací , dvě řeky....cesta nazpět může být velmi nebezpečná. Na rozdíl od nezodpovědné odchytářky za něj neseme zodpovědnost / odchyt jsme zorganizovali, nahlásili/ a právem se o něj bojíme. Děkujeme za pomoc. Obrázek se netýká ztraceného zvířete , ale není vyloučeno , že je jeho synem, tatáž lokalita..... Neslyší na zavolání, nemá obojek ani čip a může vážit cca 4 kg. Kastrovaný není.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel