Rexinka

Datum ztráty 20.12.2014
Místo ztráty Žireč u Dvora Králové, hájovna
Telefon 775020196
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Rexinka
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Trutnov
Plemeno Směska
Věk 1
Barva hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Rexinka je 1 rok stará fenečka, kříženka. Je hodně podobou do lišky. Je hnědá a má bílé znaky. Váží 8 kg. Je čipovaná č. 203098100354885. Ztratila se 20.12. v oblasti Žireč u Dvora Králové, byla na procházce v lese a u hájovny. Není tetovaná, ani kastrovaná. Měla na sobě zelený antiparazitní obojek. Je to náš mazlíček, přítulná, hravá, miluje si hrát s míčkem a drbání na bříšku. Nebojí se cizích lidí. Okolí ztráty zná, nikdy dříve neutekla. Bojí se velkých psů. Je zvyklá jezdit v autě. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel