Remy

Datum ztráty 22.04.2019
Místo ztráty Praha 6, Nad Zlatnicí 5
Telefon 602722905
Odměna ANO
Jméno Remy
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Směska
Věk 10 let
Barva mourovaný
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Remy je 10 let starý kocour. Na jméno neslyší. Nemá obojek ani čip. Váží cca 5 kg, je kastrovaný. Je to starší kocour, po zraněních má jizvy v obličeji a místy vylysalé chlupy po těle. V pondělí 22. dubna překonal kocourek zasíťované okno v dočasné péči a utekl. Nejspíš se pohybuje v okolí nebo je někde schovaný. Kocourek je bojácný, proto se jej nepokoušejte chytit, ale spíš nalákat na jídlo a ihned nám volejte. Má velmi špatnou funkci ledvin a potřebuje dietu, proto budeme opravdu vděčni za jakoukoli informaci, pokud jej zahlédnete! Kontakty: 736 721 771, 602 722 905.

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Remy