Ray (Rej)

Datum ztráty 13.09.2014
Místo ztráty Květnice, Vřesová 1059
Telefon 777984266
Odměna ANO
Jméno Ray (Rej)
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Směska
Věk 6 měsíců
Barva černý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ray je 6 měsíců starý kocourek, plemeno klasická domácí kočička. Je celý černý, jen na náprsence má bílý flíček o průměru 1,5 cm. Má žluté oči. Je drobnější 3-4 kg. Nemá na sobě žádný obojek, není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Ztratil se ze zahrady, dne 13.9. odpoledne z adresy Vřesová 1059. Okolí ztráty zná, nikdy dříve neutekl. Nikdy dříve nebyl venku přes noc. Je přátelský, mazlivý, lidí se nebojí. Na pamslek by se nalákat nechal. Snáší dobře pejsky, kočičky má také rád. Je zvědavý. Fyzicky je aktivní. Nepere se.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel