Puštík (Tom)

Datum ztráty 16.04.2018
Místo ztráty Brno, Hálkova 84
Telefon 604159569
Odměna ANO
Jméno Puštík (Tom)
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Směska
Věk 2 roky
Barva mramorovaný
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Puštík je 2 roky starý kocour. Ztratil se 16.4. (na letáku uveden špatný datum). Na jméno slyší. Váží 6 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Statný kocourek, poměrně důvěřivý i k cizím. Nápadné znaky: velká hlava, bulka na pravém boku. Naposledy viděn v neděli 1.4., v pondělí už nepřišel. Jde o venkovního kocourka, v domě vydrží max. na dobu chystání jídla, ale většinou se zdržuje na zahradě u domu a tak dlouho pryč ještě nikdy nebyl. Je dost zvídavý, všechno chce prozkoumat, takže by ho i někdo mohl nechtě zavřít v garáži, kůlně, ve sklepě apod..

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel