Peny

Datum ztráty 29.07.2014
Místo ztráty Praha 4, Velké Kunratické 4
Telefon 774303529
Odměna ANO
Jméno Peny
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Skotská klapouchá kočka 
Věk 3,5 roku
Barva tříbarevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Peny je 3,5 roku stará skotská klapouchá kočička. Je tříbarevná, drobná, kastrovaná, hodně zvědavá. Často chodila na návštěvu k sousedům a tak jsem si myslela, že i večer byla u nich, ale bohužel nebyla a nevrátila se domů. Ztratila se 29.7. ve vnitrobloku domů v Zeleném údoli (IKEM) Praha 4. asi spadla z terasy, právě když lezla k nebo od sousedů. Včera jsem večer a v noci prohledávalal celý vnitroblok a nejbližší okolí, ale zatím marně. Peny na sobě nemá žádný obojek, není čipovaná, ani tetovaná. Má bílé tlapky a bílou špičku ocásku. Váží 3,5 kg. Okolí nezná. Ostatní kočičky snáší dobře.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel