Pegina

Datum ztráty 02.05.2015
Místo ztráty Zbýšov, Klucké Chvalovice 46
Telefon 739433227
Odměna ANO
Jméno Pegina
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kutná Hora
Plemeno Border terier
Věk 9 let
Barva grizly (krémová)
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pegina je 9 let stará fenka Border teriéra. Má krémovou barvu, váží cca 9 kg. Má na sobě pouze zelený obojek proti blechám. Je tetovaná v levém uchu (2464). Není kastrovaná, ale nehárá. Za levým uchem má bouličku (bradavici). Ztratila se 2.5. po 17.hodině, kdy utekla za zvěří při procházce lesem za vesnicí Klucké Chvalovice. Není agresivní, za pohlazení je každého, proto doufáme, že je u někoho doma. Má složené lovecké zkoušky. Již se několikrát stalo, že utekla, ale vždy se domů vrátila dřív než majitelé. Okolí místa ztráty zná. Vodu má ráda, i cestování autem je bezproblému. Je zvyklá na pobyt venku. Doma je líná, ale při procházkách velmí aktivní.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel