Punťa

Datum ztráty 18.08.2017
Místo ztráty Ostrava Hošťálkovice, Smrková 220/7
Telefon 732332396
Jméno Punťa
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Směska
Věk 5 let
Barva tříbarevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Punťa je 5 let stará kočka. Váží cca 4,5 kg. Je kastrovaná. Má bílý kožíšek s černorezavými fleky. Na první pohled zaujme černým flíčkem ve tvaru slzy přes levé oko. Slyší na jméno Punťa. Je hyperaktivní, nervní, stále v pohybu, je to malý drak, pořád s nějakými šrámy po těle. Naposledy měla odřené bříško a stroupky z minulých aktivit. Je neustále při chuti a apetitem vydá za dvě kočky.Pohybovala se většinou v okolí bydliště na ulici Smrkové v Ostravě Hošťálkovicích. Postrádáme ji od pátku 18.srpna 2017, kdy se nevrátila domů...

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Punťa