Orion

Datum ztráty 14.12.2014
Místo ztráty Horní Počernice, Prachovská 1452
Telefon 720104458
Odměna ANO
Jméno Orion
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 1 rok
Barva světlá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Orion je 1 rok starý kocour, plemeno Mainská mývalí kočka. Je světlý bílý a má krémové znaky. Váží 7 kg. Má natržené pravé ouško a má astma. Nemá obojek, není čipovaný, ani tetovaný. Kocourek utekl 14.12. střešním okýnkem na adrese Prachovská 1452, Horní Počernice přes střechu do okolních zahrad, bylo s ním počítáno do chovu, tedy nebyl kastrovaný a zřejmě -volání přírody- :/ Je sice velký, ale přátelský, ale není moc chovací. Byl zvyklý chodit ven na zahradu či s majitelkou na vodítku. Okolí trochu zná. Nikdy dříve neutekl. Ostatní kočky snáší dobře, není agresivní. Voda mu nevadí, ale není plavec. Fyzicky na tom kvůli astmatu není moc dobře, zadýchává se a kašle. Není zvyklý jezdit autem.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel