Nikolka

Datum ztráty 25.06.2015
Místo ztráty Jičíněves, 95
Telefon 602519701
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Nikolka
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Jičín
Plemeno Beagle
Věk 15 let
Barva již šedivý trikolor
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Nikolka je 15 let stará fenka bígla. Váží cca 10 kg. Je drobnější a má kratší tělo než většina bíglů. Má výrazné tmavé kulaté oči. Je ve zbarvení trikolor, ale už je prošedivělá. Vidí dobře, slyší částečně (spíše hůře). Další zdravotní problémy nemá. Je kastrovaná. Má na sobě hnědý kožený obojek se známkou, na kterém je kontakt na majitele. Je čipovaná na levé straně krku (203098100242341) a tetovaná v levém uchu (2467). Ztracena 25.6. v lese za domem při venčení. Cestu domu zná, v lese nikdy dlouho nezůstávala - zajímají jí více hnoje/odpadky a misky pro kočky u všech sousedů. Je důvěřivá jako každý bígl, s odchtem nebude žádný problém. Vodu má moc ráda, je hodně koupací :) Na jízdu autem je zvyklá. Je zvyklá na pobt venku i doma. I ve svém věku je stále aktivní.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel