Neznámé

Datum ztráty 07.02.2018
Místo ztráty Planá nad Lužnicí, SILON s.r.o. Průmyslová 451
Telefon +420 381 621 111
Jméno Neznámé
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Směska
Věk dospělý
Barva hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Přibližně od 7. 2. 2018 se v areálu Silon s.r.o. potuluje bázlivý pes (pohlaví není možné 100% ověřit, ale nejspíše se jedná o psa). Městské policii ani pracovníkům se nedaří pejska odchytit, tedy je již od té doby volně v areálu. Zaměstnanci dávají psovi krmivo a vodu a snaží se ve spolupráci z MP zajistit odchyt, pes je ale opravdu velmi obezřetný a jak spatří lidi, okamžitě utíká pryč. Pokud by se našel majitel pejska - volejte na Silon s.r.o., kde se domluvíte +420 381 621 111.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel