Neznámé

Datum ztráty 02.01.2018
Místo ztráty Vítkovice, Vítkovice 280
Telefon +420735513110
Jméno Neznámé
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Semily
Plemeno Směska
Věk Malé koťátko
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jedná se o malého černého kocourka, může mu být teprve pár měsíců, je velice přítulný a mazlivý, při každém doteku okamžitě začne hlasitě příst/vrnět, zdá se, že o něj bylo velice dobře postaráno, má hebkou srst, zřejmě je i odčervený a odblešený, vypadá zdravě. Pokoušel jsem se o nějaké fotografie, ale neustále někam pobíhal, na místě ho udržela až červená mašle a spánek. Byl nalezen mezi Horními a Dolními Vítkovicemi, konkrétně u hotelu Jasmín (č. p. 280). Odměnu nechci.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel