Neznamé

Datum nálezu 22.05.2019
Místo nálezu Praha-Břevnov, Talichova
Telefon 777974181
Jméno Neznamé
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk Cca 2 roky
Barva bílo mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Nalezen večer po práci 22.5.2019. Mňoukal u dveří, já šel dál k zaparkovanému autu, otevřel dveře auta a skočil mi do něj. Podařilo se mi ho s prosbami dostat ven, ale on mi zalezl po auto. Nechtěl jsem ho přejet a tak otevřel znovu auto a on mi do něj vběhl. Během té doby zde začala parkovat místní paní, která bydlela ve vchodu, kde mňoukal s tím, že nikoho tam není a je zde cca deset dnů. Tak jsem se rozhodl ho vzít sebou k sobě domů. Má čip ale neregistrovaný, přeji si pro ověření číslo čipu

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: