Neznamé

Datum nálezu 22.05.2019
Místo nálezu Praha-Břevnov, Talichova
Telefon 777974181
Jméno Neznamé
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Směska
Věk Cca 2 roky
Barva bílo mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Nalezen večer po práci 22.5.2019. Mňoukal u dveří, já šel dál k zaparkovanému autu, otevřel dveře auta a skočil mi do něj. Podařilo se mi ho s prosbami dostat ven, ale on mi zalezl po auto. Nechtěl jsem ho přejet a tak otevřel znovu auto a on mi do něj vběhl. Během té doby zde začala parkovat místní paní, která bydlela ve vchodu, kde mňoukal s tím, že nikoho tam není a je zde cca deset dnů. Tak jsem se rozhodl ho vzít sebou k sobě domů. Má čip ale neregistrovaný, přeji si pro ověření číslo čipu

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel