Neznámé

Datum nálezu 20.05.2019
Místo nálezu Praha 3-Žižkov, Roháčova 69
Telefon 775402757
Jméno Neznámé
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Směska
Věk neznámé
Barva mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Kočička se ke mě připojila cca ve 21:30 na Žižkově poblíž zastávky Černínova, měla velký hlad. Jedná se buď o kočku, ale spíše o vykastrovaného kocoura - je poměrně velkého vzrůstu. Na veterině se zjistilo, že nemá čip. Je velmi hodná, mazlivá, naučená na kočíčí záchod, čistá. Zcela evidentně někomu patří. Charakteristické jsou velké zelené oči, široký nos a lehce deformované pravé ucho (Nevypadá to jako čerstvé zranění, rána je zacelená, kočička si na ouška nechá sáhnout). Nepostrádáte ji/ho?

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel