Neznámé

Datum ztráty 17.05.2017
Místo ztráty Praha 10, Pod Plískavou 1
Telefon +420 774 536 840
Jméno Neznámé
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Směska
Věk Neznámý
Barva Černá s bílým bříškem
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dnes večer jsme kolem 23h s přítelem nalezli kocoura, PRAHA 10 - HOSTIVAŘ - ulice POD PLÍSKAVOU poblíž TRHANOVSKÉHO NÁMĚSTÍ!!!! Šedivý s bílým bříškem a bílými pruhy na bocích. Foto jsme v panice a kvůli urychlému řešení situace nepořídili. Není čipovaný! Celou cestu nás doprovázel zrzavý kocour, který zůstal sedět před veterinou, mohla by to být užitečná informace. Nejspíš spadnul ze stromu, nebo okna bytu. Ležel na silnici, kašlal krev a momentálně je v péči veterinářů.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel