Neznámé

Datum ztráty 04.01.2017
Místo ztráty Praha, Slavojova 11
Telefon 728307365
Jméno Neznámé
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Směska
Věk 5 měsíců
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V Praze ve Slavojove ul. se toulal a zalostne mnoukal tento kocourek, odhadem půl roku starý - pravděpodobně letní/podzimní kotě. Vzala jsem ho k sobe - byl zmrzly, zanedbany, ma rymu a mel hrozne blech. Je dukladne vykoupany v samponu proti blecham, nakrmeny a vypada uz trochu lepe. Vzhledem k obojku nevim, jestli ho nekdo nepostrada - mozna nekomu utekl. V tech treskutych mrazech jsem ho nemohla nechat venku, pokud ho nekdo poznava, postrada, prosim napiste mi.. Dekuji za spolupraci.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel