neznámé

Datum ztráty 13.04.2017
Místo ztráty Ostrava, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
Telefon 603254961
Jméno neznámé
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Směska
Věk odhadem 8 měsíců až 1 rok
Barva hnědo černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Našla se fenečka kousek od Karoliny, přebíhala zrovna cestu. Byla velmi vyděšená, prvně ke mě ani nechtěla jít, měla furt stažený ocas. Teď už se mazlí a vítá s každým. Policie zavolala odchyt, odmítli ji vzít do útulku v Třebové, že prý tam je plno, nemá čip. Převezli jsme ji do Českého Těšína a snažíme se najít buď původního majitele nebo nový domov. Velmi hravá, přítulná, hodná na děti i na ostatní psy. Pokud se ji ujmete, dáme vám k ní vodítko a obojek a nějakou tu konzervu :)

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel